RAKAN NIAGA UTAMA

Bagi yang ingin mendapatkan

- Kapsul Biji Aprikot,

- Kapsul Tunjuk Langit

- Kapsul Raja Resdung

- Kapsul Pecah Beling

- Kapsul Hempedu Bumi

-Kapsul Belalai Gajah

- Manja V Divass

-  Kapsul Durian Belanda

- Kapsul Biji Anggur

dengan SEGERA berhampiran dengan anda, bolehla mendapatkannya daripada mereka seperti di bawah:

Johor:-

Ayer Hitam – Pn. Nahariah 0137253236

Batu Pahat – Pn. Nahariah 0137253236

Johor Bahru – Pn. Azereen 0179746967

Johor Bahru – En. Asyraf 0137621789

Johor Bahru – Pn. Halijah 0197736359

Johor Bahru – Pn. Hazlinah 0197176506

Kluang – Pn. Hamidah 0167037810

Kluang – En. Imran 0176561141

Kota Tinggi – Pn. Azie 0137183648

Labis – Pn. Aini Haron 0197896283

Mersing – Pn. Mardhiana 0133569446

Muar – Pn. Hanim 01117546976

Muar (Bakri) – Pn. Hazlin 0177598614

Muar  – Tn. Hj Sanip 0176600288

Pulai Jaya – Pn. Zalina 0197817913

Senai – Pn. Azila 0122774637

Senai – Pn. Rahimah (Ahyaa) 0197237931

Skudai – Pn. Nor Azida 0197706672

Tampoi – Alifa Trading 0197257762

Ulu Tiram – En. Musthomifaizal 0137125396

Yong Peng – Pn. Mimie 0199698052

 

Melaka:-

Ayer Tawar – Pn. Faezah Ise 0107966675

Ayer Tawar – Pn. Zaliza 0139727622

Ayer Keroh – En.  Asrul 0193347739

Bandar Hilir – Pn. Dina 0197187268

Bukit Baru – Pn. Azihan 0135652357

Bukit Rambai – En.  Zul 0197630006

Duyong – Pn. Tini 0127537543

Jasin – Pn. Hazlin 0195877448

Krubong – Pn. Melur 0123342797

Merlimau (Agrobazaar) – Pn. Faezah Ise 0107966675

 

Negeri Sembilan:-

Jugra – Pn. Mahani 0132476508

Jugra – Pn. Mariam 0133920094

Kuala Pilah – Pn. Norfaizah 0193227226

Nilai – Pn. Raini 0139473505

Port Dickson – Pn. Ashwatul 0196624150

Senawang – Pn. Norfaizah 0193227226

 

Pahang :-

Bera – Pn. Amy 0139592934

Cameron Highlands – Pn. Munirah 0199547156

Indera Mahkota – Pn. Faridah 0126534507

Jengka – Pn. Haslina 0122449548

Jengka – Pn. Yati 0139113143

Kuantan – Cik Ekin 0129557514

Kuantan – Pn. Haslinda 0139323357

Kuantan – Pn. Norhasni 0199728010

Kuantan – Pn. Zaleha 0139993902

Kuala Lipis – Pn. Rosiledah 0199799277

Lanchang – Pn. Norliza 0199554615

Pekan – En. Safwan 0142235957

 

Terengganu:-

Dungun – Pn. Maziah 0178272477

Panji Alam – En. Mohammed  0199597139

Kemaman – Pn. Halimah 0132110215

Kerteh – En. Ismail 0139443989

Kuala Terengganu – Pn. Atirah 0139824911

Kuala Telemong – En. Makhsha 0145233839

Marang – Pn. Hajah Minah 0102902321

Setiu – Pn. Azihan 0135652357

 

Kelantan:-

Banchok – Pn. Norasiah 0139232208

Jeli – Pn. Suriani 0199567857

Kota Bharu – En. Khairil 0145215590

Kota Bharu – Pn. Maisarah  0139119408

Kota Bharu – En. Muhsin 01122249353

Kota Bharu – Ny Impiana Solution 0199927082

Kota Bharu – Pn. Siti Hajar 0133999603

Kubang Kerian – Pn. Maisarah 0139119408

Machang – Pn. Nik Hasni 0199559368

Melor – Pn. Azhani 0199847426

Pasir Mas – En. Muhsin 01122249353

Pasir Mas – En. Nik Noor 0139298585

Pasir Tumboh – En. Abdul Rahman 0128166576

 

Perlis:-

Kangar – Pn. Linda 0194519629

 

Kedah:-

Alor Setar – Pn. Hasniah 0139779850

Alor Setar – Pn. Linda 0194519629

Baling – En. Syahnoon 0199454433

Changlun – Pn. Shazwani 01139477623

Jitra – Pn. Rohani Bakar 01112508875

Kuala Muda – Pn. Zaleha 0194589213

Kuala Muda – Pn. Shany 0175357600

Kuala Nerang – Pn. Rohana 0134213210

Kulim – En. Roslan 0134312651

Kulim – Pn. Suzanariati 0124479597

Kulim – Pn. Zuriya Kassim 0134385806

Langkawi – Pn. Linda 0194519629

Pendang – Pn. Rohana 0134213210

Sungai Petani – Pn. Shazwani 01139477623

Tikam Batu – Pn. Shany 0175357600

 

Pulau Pinang:-

Balik Pulau – Cik Surina 0199154017

Bayan Lepas – Pn. Rohiyati 0125544767

Bukit Mertajam – Pn. Nor Halimah  0194476460

Bukit Mertajam – Pn. Siti Halijah  0124422004

Bukit Mertajam – Pn. Suhaila 011 11700706

Georgetown – En. Tohid  0142433553

Kepala Batas – Che The Merican  0125786964

Kepala Batas (Bertam) – Pn. Maznah 0125560896

Kepala Batas – En. Radzi  0123035604

 

Perak:-

Ipoh – En. Abdul Haris 0192671617

Ipoh – En. Kamarudin 0175891809

Ipoh – Pn. Nafisah 0195106434

Ipoh – Pn. Noraini 0175361815

Ipoh – Pn. Ruzita 0195122255

Ipoh – Tg. Suzana 0124277939

Kinta – Cik Ainisuhada 0174393973

Kuala Kangsar – Pn. Habibah 0195601735

Kuala Kangsar – Pn. Norashikin 0125968548

Kuala Kangsar – Pn. Damia 0123934692

Pantai Remis – Pn. Rohani 0139729730

Selama – Pn. Habibah 01112129824

Seri Iskandar – Pn. Azuana 0164445054

Sungkai – Pn. Aida 0192419915

Tanjung Malim – Pn. Jadira 0178964677

 

Selangor:-

Bandar Putra – En. Mazlee 0193891232

Bandar Putra – Pn. Zuliati 0199262929

Bangi – En. Mazlee 0193891232

Bangi – Pn. Zuliati 0199262929

Banting – Pn. Nahariah 0137253236

Batang Kali – Pn. Sharipah 0192158232

Batu Caves  – Pn. Azlin 0133725825

Beranang – Pn. Jamilah 0133985172

Beranang – En. Nasrullah 0193607675

Bukit Mahkota – En. Mazlee 0193891232

Damansara – En. Razif 0192319192

Jinjang – En. Razeef 0108078786

Kajang – Pn. Mu Salmah 01126167078

Kajang – En. Razif  0192319192

Klang (Bandar Botanic) – En. Zulkarnaen 0166069592

Klang – En. Rahim Taharim 0133365162

Klang (Jalan Kebun) – Dobi Suci Cuci 0199137231

Kuala Selangor – Pn. Sakinah 0132270239

Petaling Jaya – Pn. Kina Mohd 0126431970

Petaling Jaya – Pn. Nor Sam 0126654357

Petaling Jaya – Pn. Siti Hawa 0192157639

Puchong – En. Razeef 0108078786

Puncak Alam – En. Mohd Soud 0133015323

Rawang – En. Azhar 0199922806

Rawang – Ustaz Rosdi 0169585423

Rawang – Pn. Sulizawati 0123356571

Rawang (Bndr Country Homes) – En. Muhamad Nabil 0193663537

Salak Tinggi – Pn. Nur Arfidah 0127955961

Salak Tinggi – Pn. Zaharah Latip 0169261617

Semenyih – Pn. Norfaizah 0193227226

Sepang – Pn. Mardhiana 0133569446

Shah Alam (Seksyen 9) – Kak Lynn Barokah Mart 0136292390

Shah Alam (Seksyen 17) – En. Azan 0123713800

Shah Alam (Seksyen 28) – Pn. Nor Hafeza 0175567779

Sri Kembangan – Pn. Sarina 0166016396

Ulu Yam – Pn. Ruzita 0183138347

 

Kuala Lumpur:-

Ampang – Pn. Sha 0183289796

Bandar Baru Sentul – Cik Shazz 0177559585

Bandar Tun Razak – Pn. Norharizal 0109100140

Cheras – Pn. Lili Lim 0133591496

Cheras – Cik Suryani 0189779552

Cheras – D Fabulous 0133254077

Cheras (Alam Damai) – Pn. Haziqah 0126711955

Cyberjaya – En. Mazlee 0193891232

Danau Kota – Pn. Rosliyana 014-2348432

Desa Pandan – Pn. Lynn Harnizah 0129415911

Jalan Ampang – Pn. Lynn Harnizah 0129415911

Jalan Klang Lama – Pn. Nor Baizura 0139946644

Jalan Klang Gate Lama – Cik Husliza 0173234461

Jalan Raja Chulan – En. Khidir 0122293073

Jalan Raja Chulan – Pn. Zaliawati 0126899294

Jalan Raja Laut – Pn. Wan Anita 0192619214

Jalan Tun Razak – Pn. Fadzillah 0122318266

Jalan Tuanku Abd. Rahman – Pn. Lynn Harnizah 0129415911

Kampung Baru – Rubiah Resdung 0169181823

Kepong – Pn. Azlin 0133725825

Keramat – Pn. Noorasidah 019-3637479

Kota Damansara  – En. Firo 0182799848

Kota Damansara – En. Helmi 0168417982

Pandan Indah – Pn. Wan Anita 0192619214

Putrajaya – En. Akmal 0194110080

Putrajaya – En. Mazlee 0193891232

Subang (Empire Galery) – Pn. Haliza 0133634020

Taman Kosas – Pn. Farrah 0126546403

Taman Kosas – Pn. Norzanah 01115702045

Wangsa Maju – En. Faiz 0177248181

 

Sabah:-

Karamunsing – En. Helmi 0168417982

Karamunsing – Pn. Ima 01126207338

Keningau – En. Jurin 0168401056

Kota Belud – En. Helmi 0168417982

Kota Belud – Pn. Ima 01126207338

Kota Kinabalu – Pn. Aisah  0145676401

Kota Kinabalu (Jln Luyang Foh Sang) – Alyza Ent  0168444177

Kota Kinabalu – Pn. Aleeza 0168381087

Kota Kinabalu – Pn. Molly 0149500109

Kota Kinabalu (UMS) – Pn. Roslin 0165256938

Kudat – Pn. Rebecca 0146541284

Lahad Datu – Pn. Safina 012-8128129

Menggatal – Pn. Hamilah 0168882505

Putatan – Asha Karenina Treasure 01126898192

Ranau – Pn. Jadira 0178964677

Ranau – Pn. Naomi 0107789232

Tambunan – Pn. Jadira 0178964677

Tuaran – En. Zulkifli  0179806560

 

Sarawak:-

Bintulu – Ms Christina 01126812784

Bintulu – Pn. Khartina 0198601775

Kuching – En. Husaini 0198268754

Kuching – Pn. Rafinawati 01118808212

Limbang – Pn. Norita 0135624342

Sibu – Pn. Aerolniza 0107620449

Sibu – Pn. Lenny Donald 0138106385

 

Brunei:-

SJ Closet +6738282968

Tn Hj Morsid +673 8680612

 

Singapore:-

Pn Faridah +65 9617 4042

 

Pihak Produk Arab juga masih lagi membuka ruang kepada sesiapa yag berminat menjadi  rakan niaga kami yang sama-sama dapat maju bersama dalam bisnes ini. Boleh sms/whatsapp/call SEGERA ke 019-264 2500 

Terima kasih

 

{ 50 comments… read them below or add one }

Raja Musalmah Bt Raja Musa December 13, 2013 at 3:45 pm

assalamualaikum….saya nak jd dropship produk tuan. Kalau blh tlg pm harga ke email saya ya..Buat permulaan saya nak order 1kg luban…berapa Rm?. apakah Rm120 sama seperti yg En. iklankan.? .dah on9/saya akan bg alamat/hp no.ok tksh.

Reply

zaaba January 3, 2014 at 1:08 am

waalaikumussalam,
maaf atas kelewatan membalas emel puan.
transaction already done kan?hehe

terima kasih banyak :D

Reply

hussaini December 15, 2013 at 7:25 am

Macam mana proses rakan niaga, saya berada di kuching sarawak dan berapa modal yang di perlukan?

Reply

zaaba January 3, 2014 at 1:06 am

salam,

terima kasih atas emel.
sila cek inbox cik yer.

terima kasih

Reply

AZHARI B MOHAMED SHOAIP January 3, 2014 at 12:37 am

salam saya berminat jadi pengedar prod arab.macamana caranya.saya nak tau juga penerangan khasiat prod kapsul biji aprikot ,tunjuk langit,raja resdung,pecah beling,hempedu bumi,belalai gajah.v divass, terima kasih

Reply

zaaba January 3, 2014 at 1:01 am

salam,
terima kasih atas emel ya.
sila cek inbox yahoo tuan.
terima kasih yer.

Reply

Puan Melur January 8, 2014 at 3:30 am

Assalamualaikum.. saya berminat untuk menjadi rakan niaga. .bagaimana caranya, syukran.

Reply

zaaba January 10, 2014 at 10:34 pm

Assalam,

terima kasih kerana berminat menyertai kami.
sila cek inbox cek ya.

terima kasih :D

Reply

haslina January 14, 2014 at 3:53 pm

assalam..
Berapa modal untuk jd rakan niaga dan bagaimana caranya

Reply

zaaba January 15, 2014 at 6:23 am

salam,

terima kasih.
sila cek inbox ya :D

Reply

lea nazlea January 18, 2014 at 3:23 pm

salam tuan.mohon emailkn cara utk jd rakan niaga.
terima kasih.

Reply

zaaba January 18, 2014 at 3:32 pm

salam,

terima kasih atas emel.
sila cek inbox ya.

terima kasih

Reply

Azhar Razali January 22, 2014 at 1:14 pm

Salam En Zaa`ba bagaimana hendak menjadi rakan niaga
Terima Kasih.

Reply

zaaba January 24, 2014 at 11:20 am

salam,

Terima kasih atas emel.
sila cek inbox cek ya :D

Reply

zalina January 24, 2014 at 10:55 am

Salam tuan, saya berminat utk jadi rakan niaga…berapa modal n bagaimana caranya…

Reply

zaaba January 24, 2014 at 11:19 am

salam,

terima kasih atas emel.
sila cek inbox cik ya :D

Reply

azrina January 25, 2014 at 9:26 am

Saya berminat nak jadi rakan niaga kecil kecilan
Surirumah. Tolong email bagaimana caranya

Reply

zaaba January 25, 2014 at 11:24 am

Assalam,

Terima kasih atas emel.
Sila cek inbox puan ya :D

Reply

zamri b isa February 1, 2014 at 4:11 pm

Saya berminat nak jd rakan niaga..boleh tahu x berapa untuk berniaga secara kecil kecilan

Reply

zaaba February 2, 2014 at 3:47 am

Salam,

TErima kasih atas emel.
Sila cek inbox ya.

Reply

christina munji February 6, 2014 at 7:51 am

Salam tuan, saya ingin mengetahui dgn lebih lanjut utk jadi rakan niaga…berapa modal n bagaimana caranya.

Reply

zaaba February 6, 2014 at 8:06 am

Salam,

Terima kasih atas emel.
Sila cek inbox atau spam folder ya.

Reply

mdsaid February 9, 2014 at 1:33 am

Salam

Berminat untuk menjadi rakan niaga, bagaimana cara?

Reply

zaaba February 10, 2014 at 5:40 am

salam,

Terima kasih atas emel.
Mohon cek inbox atau spam folder ya.

Terima kasih

Reply

PUAN NORA February 10, 2014 at 5:37 am

berminat nak jadi dropship @ rakan niaga. macamana caranya ya?

Reply

zaaba February 10, 2014 at 5:39 am

salam,

Terima kasih atas emel.
Mohon cek inbox atau spam folder ya.

Terima kasih

Reply

Puan Ira February 19, 2014 at 5:15 am

salam, saya berminat utk jadi agen dropship @ rakan niaga.. blh bgtau mcm mana caranya ye..

Reply

zaaba February 19, 2014 at 7:35 am

Salam,

Telah di emel pada cik ya.
Sila rujuk inbox atau spam folder.

Terima kasih

Reply

shahrin February 26, 2014 at 8:11 am

Salam tuan, saya ingin mengetahui dgn lebih lanjut mengenai produk…macam mane pula kalau sy nak jadi dropshiper tuan.mohon pencerahan tuan..

saya amat memerlukan. terima kasih.

Reply

lia arshad March 1, 2014 at 5:10 am

Salam tuan.. berminat nk jd rakan dropship @ agen brp modalnya?

Reply

zaaba March 1, 2014 at 1:09 pm

salam,

Terima kasih atas emel.

sila rujuk inbox atau spam folder ya.

Reply

erma March 14, 2014 at 5:53 am

Sy berminat jd rakan niaga.pm

Reply

zaaba March 27, 2014 at 4:47 am

Salam,

sila rujuk inbox/spam folder ya.
terima kasih

Reply

Cik Aliana March 14, 2014 at 7:50 am

Salam,
Encik, saya dari JB. Berminat untuk jadi agen dropship. Sila inbox details & modal minima asap.

Terima kasih.

Reply

zaaba March 18, 2014 at 12:04 am

Salam,

Terima kasih.
Sila rujuk inbox/spam folder ya.

Reply

zaaba March 27, 2014 at 4:40 am

Salam,

sila rujuk inbox/spam folder ya.
terima kasih

Reply

nurul March 26, 2014 at 9:16 am

Salam tuan.. berminat nk jd rakan dropship @ agen brp modalnya?

Reply

zaaba March 27, 2014 at 4:37 am

Salam,

Terima kasih atas emel.
Rujuk inbox/spam folder ya.
tq

Reply

azmi shahrin March 30, 2014 at 2:13 pm

Salam…tlg email utk mjadi agent

Reply

zaaba March 30, 2014 at 2:31 pm

Salam,

Terima kasih atas emel.
Boleh cek emel di inbox/spam folder ya.tq

Reply

zue April 7, 2014 at 9:41 am

Salam tuan.. berminat nk jd rakan dropship @ agen brp modalnya?

Reply

zaaba April 7, 2014 at 11:40 am

salam.

Terima kasih.

Sila rujuk inbox/spam box ya.

Reply

siti ajar khalid April 22, 2014 at 12:13 am

saya berinat nk jd rakan niaga, bagaimana caranya? TQ

Reply

zaaba April 22, 2014 at 12:16 am

Terima kasih atas emel.

Sila rujuk inbox/spam folder ya.

terima kasih

Reply

liza kasim April 27, 2014 at 2:38 pm

Sy berminat utk menjadi ejen. Bagaimana cara nya?

Reply

zaaba April 28, 2014 at 1:16 am

Salam,

Terima kasih.
sila rujuk inbox/spam folder ya.

Reply

Rose May 25, 2014 at 12:00 pm

Assalamualaikum wbt. Saya berminat menjadi agent. Boleh sy tahu cara/syarat2nya. tq

Reply

zaaba May 26, 2014 at 1:58 am

Waalaikumussalam.

Terima kasih atas emel.
Sila cek inbox/spam folder ya.

atau emel niagadelima@gmail.com
atau sms/whatsapp 0192642500

Reply

Zhafir Herbs June 21, 2014 at 10:29 am

Salam’alaikum tuan..

Berapa modal untuk menjadi pengedar ye? Berminat dengan produk Kapsul Biji Aprikot.

Terima kasih. :)

Reply

zaaba June 21, 2014 at 1:48 pm

waalaikumussalam,

Terima kasih atas emel.
sila cek inbox/spam folder tuan ya.

Reply

Leave a Comment