RAKAN NIAGA UTAMA

Bagi yang ingin mendapatkan

Senarai Harga Produk NDLife:-

~ Kapsul Aprikot RM 50/100 biji

~ Kapsul Tunjuk Langit RM 40/60 biji

~ Kapsul Belalai Gajah RM 80/100 biji

~ Kapsul Pecah Beling RM 50/100 biji

~ Kapsul Durian Belanda RM 50/100 biji

~ Kapsul Biji Anggur RM 50/60 biji

~ Kapsul Raja Resdung RM 45/60 biji

~ Kapsul Tongkat Ali RM 50/60 biji

~ Manja V Divass RM 35

~ Tunjang Tasbih –Eye Care Solution RM 80/30 ml

 

Senarai Agen

Johor:-

Ayer Hitam – Pn. Nahariah 0137253236

Batu Pahat – Pn. Nahariah 0137253236

Johor Bahru – Pn. Azereen 0179746967

Johor Bahru – En. Asyraf 0137621789

Johor Bahru – Pn. Halijah 0197736359

Johor Bahru – Pn. Hazlinah 0197176506

Kluang – Pn. Hamidah 0167037810

Kluang – En. Imran 0176561141

Kluang (Taman Indah Jaya) – Pn.Julie 0127110403

Kulaijaya (Kelapa Sawit)  – Pn. Norlizah 0127160854

Kota Tinggi – Pn. Azie 0137183648

Labis – Pn. Aini Haron 0197896283

Ledang (Serom 1) – Pn. Rosita 0123053792

Masai -  Pn. Noor Azean 0127011769

Mersing – En. Dous 0123070860

Mersing – Pn. Mardhiana 0133569446

Muar – Pn. Hanim 01117546976

Muar (Bakri) – Pn. Hazlin 0177598614

Muar  – Tn. Hj Sanip 0176600288

Muar (Jln Khalidi) – Pn. Zarifah 0172564979

Parit Ya’ani  – Pn. Mimie 0199698052

Pasir Gudang – Pn. Rahimah 0125032273

Pulai Jaya – Pn. Zalina 0197817913

Senai – Pn. Azila 0122774637

Senai – Pn. Rahimah (Ahyaa) 0197237931

Skudai – Pn. Nor Azida 0197706672

Tampoi – Alifa Trading 0197257762

Ulu Tiram – En. Musthomifaizal 0137125396

Yong Peng – Pn. Tini 0127537543

 

Melaka:-

Ayer Tawar – Pn. Faezah Ise 0107966675

Ayer Tawar – Pn. Zaliza 0139727622

Ayer Keroh – En.  Asrul 0193347739

Bandar Hilir – Pn. Dina 0197187268

Bukit Beruang – Pn. Rabiah 0162068134

Bukit Katil – Pn. Nor Badariah 0166374709

Bukit Rambai – En.  Zul 0197630006

Duyong – Pn. Tini 0127537543

Jasin – Pn. Hazlin 0195877448

Krubong – Pn. Melur 0123342797

Merlimau (Agrobazaar) – Pn. Faezah Ise 0107966675

 

Negeri Sembilan:-

Jugra – Pn. Mahani 0132476508

Jugra – Pn. Mariam 0133920094

Kuala Pilah – Pn. Norfaizah 0193227226

Nilai – Pn. Raini 0139473505

Port Dickson – Pn. Ashwatul 0196624150

Senawang – Pn. Norfaizah 0193227226

 

Pahang :-

Bera – Pn. Amy 0139592934

Cameron Highlands – Pn. Munirah 0199547156

Indera Mahkota – Pn. Faridah 0126534507

Jengka – Pn. Haslina 0122449548

Jengka – Pn. Yati 0139113143

Kuantan – Cik Ekin 0129557514

Kuantan – Pn. Haslinda 0139323357

Kuantan – Pn. Nur Juraidah 0105754078

Kuantan – Pn. Norhasni 0199728010

Kuantan – Pn. Zaleha 0139993902

Kuala Lipis – Pn. Rosiledah 0199799277

Kuala Lipis ­­– Pn. Noriah 0102761643

Lanchang – Pn. Norliza 0199554615

Pekan – En. Safwan 0142235957

 

Terengganu:-

Dungun – Pn. Maziah 0178272477

Panji Alam – En. Mohammed  0199597139

Kemaman – Pn. Halimah 0132110215

Kemaman – Pn. Iffah 0123234912

Kemaman – Pn. Siti Nor Roshasidah 0178142310

Kerteh – En. Ismail 0139443989

Kuala Terengganu – Pn. Atirah 0139824911

Kuala Telemong – En. Makhsha 0145233839

Marang – Pn. Hajah Minah 0102902321

Marang – Ustaz Rosdi 0182453824

Paka – Pn. Roslina 0199058572

Setiu – Pn. Azihan 0135652357

 

Kelantan:-

Bachok – Pn. Norasiah 0139232208

Jeli – Pn. Suriani 0199567857

Kota Bharu – En. Khairil 0145215590

Kota Bharu – Pn. Maisarah  0139119408

Kota Bharu – En. Muhsin 01122249353

Kota Bharu (Jln Atas Banggol) – En. Nik Fakanasri 0134873769

Kota Bharu – Ny Impiana Solution 0199927082

Kota Bharu (Sering)  – Pn. Siti Hajar 0133999603

Kota Bharu (Jln Pengkalan Chepa) – Tg. Anira 0199135998

Kubang Kerian – Pn. Maisarah 0139119408

Machang – Pn. Nik Hasni 0199559368

Melor – Pn. Azhani 0199847426

Pasir Mas – En. Muhsin 01122249353

Pasir Mas – En. Nik Noor 0139298585

Pasir Tumboh – En. Abdul Rahman 0128166576

Tumpat – Pn. Nor Hanaziati 0176543264

 

Perlis:-

Kangar – Pn. Linda 0194519629

Simpang Empat – En. Khairul 0124317347

 

Kedah:-

Alor Setar – Pn. Hasniah 0139779850

Alor Setar – Pn. Linda 0194519629

Baling – Pn. Aisyah 0134413038

Baling – En. Syahnoon 0199454433

Bedong – Pn. Shuhaida 0195626565

Changlun – Pn. Shazwani 01139477623

Gurun – Pn. Ku Intan 0125963977

Jitra – Pn. Rohani Bakar 01112508875

Kuala Kedah – En. Zamsuri Chin 0134419038

Kuala Muda – Pn. Zaleha 0194589213

Kuala Muda – Pn. Shany 0175357600

Kuala Nerang – Pn. Rohana 0134213210

Kulim – En. Roslan 0134312651

Kulim – Pn. Suzanariati 0124479597

Kulim – Pn. Zuriya Kassim 0134385806

Langkawi – Pn. Linda 0194519629

Pendang – Pn. Rohana 0134213210

Sungai Petani – Pn. Shazwani 01139477623

Tikam Batu – Pn. Shany 0175357600

 

Pulau Pinang:-

Balik Pulau – Cik Surina 0199154017

Bayan Leps (Bukit Gedong) – Pn. Khairon 0124240054

Bayan Lepas – En. Radzi 0124757750

Bayan Lepas – Pn. Rohiyati 0125544767

Bukit Mertajam – Pn. Nor Halimah  0194476460

Bukit Mertajam – Pn. Siti Halijah  0124422004

Bukit Mertajam – Pn. Suhaila 011 11700706

Butterworth – Pn. Azlina 0124019592

Georgetown – En. Tohid  0142433553

Nibong Tebal (USM) – Pn. Noor Hakishah 0125617602

Kepala Batas – Che The Merican  0125786964

Kepala Batas (Bertam) – Pn. Maznah 0125560896

Kepala Batas – En. Radzi  0123035604

Tanjung Bungah – Pn. Normah 0195178261

 

Perak:-

Ipoh – En. Abdul Haris 01111185529

Ipoh – En. Kamarudin 0175891809

Ipoh – Pn. Nafisah 0195106434

Ipoh – Pn. Noraini 0175361815

Ipoh (Jln Tambun) – Pn. Noriah 0192765104

Ipoh – Pn. Ruzita 0195122255

Ipoh – Tg. Suzana 0124277939

Kinta – Cik Ainisuhada 0174393973

Kuala Kangsar – Pn. Habibah 0195601735

Kuala Kangsar – Pn. Norashikin 0125968548

Kuala Kangsar – Pn. Damia 0123934692

Pantai Remis – Pn. Rohani 0139729730

Selama – Pn. Hadibah 01112129824

Seri Iskandar – Pn. Azuana 0164445054

Sungkai – Pn. Aida 0192419915

Taiping – Pn. Salmah 0165910185

Tanjung Malim – Pn. Jadira 0178964677

Tanjung Malim – Pn. Zurinawati 0133614045

 

Selangor:-

Bandar Baru Bangi – En. Dous 0123070860

Bandar Putra – En. Mazlee 0193891232

Bandar Putra – Pn. Zuliati 0199262929

Bangi – En. Mazlee 0193891232

Bangi – Pn. Zuliati 0199262929

Banting – Pn. Nahariah 0137253236

Batang Kali – Pn. Sharipah 0192158232

Batu Caves  – Pn. Azlin 0133725825

Beranang – Pn. Jamilah 0133985172

Beranang – En. Nasrullah 0193607675

Bukit Mahkota – En. Mazlee 0193891232

Bukit Mahkota – Pn. Zuliati 0199262929

Damansara – En. Razif 0192319192

Jinjang – En. Razeef 0108078786

Kajang – Pn. Mu Salmah 01126167078

Kajang – En. Razif  0192319192

Kajang – Pn. Syifa Arjuna 0126383934

Klang (Kg Jawa) – Pn. Noor Sabrina 0102251156

Klang (Bandar Botanic) – En. Zulkarnaen 0166069592

Klang – En. Rahim Taharim 0133365162

Klang (Jalan Kebun) – Dobi Suci Cuci 0199137231

Kuala Selangor – Pn. Sakinah 0132270239

Petaling Jaya – Pn. Kina Mohd 0126431970

Petaling Jaya – Pn. Nor Sam 0126654357

Petaling Jaya – Pn. Siti Hawa 0192157639

Puchong – En. Razeef 0108078786

Puncak Alam – En. Mohd Soud 0133015323

Rawang – En. Azhar 0199922806

Rawang – Pn. Asmah 0193690939

Rawang – Pn. Siti Fatimah 01110830225

Rawang – Pn. Sulizawati 0123356571

Rawang (Bndr Country Homes) – En. Muhamad Nabil 0193663537

Salak Tinggi – Pn. Hamidah 0192253881

Salak Tinggi – Pn. Hamimi 0146262017

Salak Tinggi – Pn. Nur Arfidah 0127955961

Salak Tinggi – Pn. Zaharah Latip 0169261617

Semenyih – Pn. Norfaizah 0193227226

Sepang – Pn. Mardhiana 0133569446

Serdang – Pn. Nurlela 0164414414

Shah Alam (Seksyen 9) – Kak Lynn Barokah Mart 0136292390

Shah Alam (Seksyen 17) – En. Azan 0123713800

Shah Alam (Seksyen 25) – Pn. Rosnani 0123210914

Shah Alam (Seksyen 28) – Pn. Nor Hafeza 0175567779

Sri Kembangan – Pn. Sarina 0166016396

Subang Jaya – Cik Tya Shamsdin 0172353565

Ulu Yam – Pn. Ruzita 0183138347

 

Kuala Lumpur:-

Ampang – Pn. Sha 0183289796

Ampang – Pn. Zulia 0145560829

Bandar Baru Sentul – Cik Shazz 0177559585

Bandar Tun Razak – Pn. Norharizal 0109100140

Cheras – Pn. Lili Lim 0133591496

Cheras – Cik Suryani 0189779552

Cheras – D Fabulous 0133254077

Cheras (Alam Damai) – Pn. Haziqah 0126711955

Cyberjaya – En. Mazlee 0193891232

Danau Kota – Pn. Rosliyana 014-2348432

Desa Pandan – Pn. Lynn Harnizah 0129415911

Jalan Ampang – Pn. Che Amilia 019 – 9866745

Jalan Ampang – Pn. Lynn Harnizah 0129415911

Jalan Klang Lama – Pn. Nor Baizura 0139946644

Jalan Klang Gate Lama – Cik Husliza 0173234461

Jalan Raja Chulan – En. Khidir 0122293073

Jalan Raja Chulan – Pn. Zaliawati 0126899294

Jalan Raja Laut – Pn. Wan Anita 0192619214

Jalan Rozario – En. Azli 0145612576

Jalan Tun Razak – Pn. Fadzillah 0122318266

Jalan Tuanku Abd. Rahman – Pn. Lynn Harnizah 0129415911

Kampung Baru – Rubiah Resdung 0169181823

Kepong – Pn. Azlin 0133725825

Keramat – Pn. Dahlia 0145351414

Keramat – En. Fazlisyam 0164144473

Keramat – Pn. Noorasidah 019-3637479

Kota Damansara  – En. Firo 0182799848

Kota Damansara – En. Helmi 0168417982

Pandan Indah – Pn. Wan Anita 0192619214

Putrajaya – En. Akmal 0194110080

Putrajaya – En. Mazlee 0193891232

Subang (Empire Galery) – Pn. Haliza 0133634020

Setapak (Taman Melati) – En. Jamil (Widad) 0183694179

Taman Intan Baiduri – Pn. Yusnita 0129829477

Taman Kosas – Pn. Farrah 0126546403

Taman Kosas – Pn. Norzanah 01115702045

Taman Permata – En. Azuar 0192729349

Wangsa Maju – En. Faiz 0177248181

 

Sabah:-

Inanam – Herbs Marketing 0138815018

Karamunsing – En. Helmi 0168417982

Karamunsing – Pn. Ima 01126207338

Keningau – En. Jurin 0168401056

Kota Belud – En. Helmi 0168417982

Kota Belud – Pn. Ima 01126207338

Kota Kinabalu – Pn. Aisah  0145676401

Kota Kinabalu (Jln Luyang Foh Sang) – Alyza Ent  0168444177

Kota Kinabalu – Pn. Aleeza 0168381087

Kota Kinabalu – Pn. Molly 0149500109

Kota Kinabalu (Jln Tunku Abdul Rahman) – Pn. Rohaini 0168127022

Kota Kinabalu (UMS) – Pn. Roslin 0165256938

Kota Kinabalu (Labuan) – Pn. Siti Nuuhidayah 0128249553

Kota Kinabalu (Jln Maktab Gaya) – En. Yusof 0198816324

Kudat – Pn. Rebecca 0146541284

Lahad Datu – Pn. Safina 012-8128129

Menggatal – Pn. Hamilah 0168882505

Putatan – Asha Karenina Treasure 01126898192

Ranau – Pn. Jadira 0178964677

Ranau – En. Maksum 0198602010

Ranau – Pn. Naomi 0107789232

Tambunan – Pn. Jadira 0178964677

Tuaran – En. Zulkifli  0179806560

 

Sarawak:-

Bintulu – Ms Christina 0194382455

Bintulu – Pn. Khartina 0198601775

Kuching – En. Husaini 0198268754

Kuching – Pn. Rafinawati 01118808212

Kuching – Pn. Sharifah Hasliza 01119086702

Limbang – Pn. Norita 0135624342

Limbang – Pn. Juliana 0168771412

Miri – Pn. Zanifa 0128727783

Sibu – Pn. Aerolniza 0107620449

Sibu – Pn. Lenny Donald 0138106385

Song – Pn. Nara 0198579113

Song – Pn. Nur Aida Faridah 0198144925

 

Brunei:-

Biskita +6738722224

SJ Closet +6738282968

Tn Hj Morsid +673 8680612

 

Singapore:-

Pn Faridah +65 9617 4042

 

Pihak Produk Arab juga masih lagi membuka ruang kepada sesiapa yag berminat menjadi  rakan niaga kami yang sama-sama dapat maju bersama dalam bisnes ini. Boleh sms/whatsapp/call SEGERA ke 019-264 2500 

Terima kasih

 

{ 50 comments… read them below or add one }

Raja Musalmah Bt Raja Musa December 13, 2013 at 3:45 pm

assalamualaikum….saya nak jd dropship produk tuan. Kalau blh tlg pm harga ke email saya ya..Buat permulaan saya nak order 1kg luban…berapa Rm?. apakah Rm120 sama seperti yg En. iklankan.? .dah on9/saya akan bg alamat/hp no.ok tksh.

Reply

zaaba January 3, 2014 at 1:08 am

waalaikumussalam,
maaf atas kelewatan membalas emel puan.
transaction already done kan?hehe

terima kasih banyak :D

Reply

hussaini December 15, 2013 at 7:25 am

Macam mana proses rakan niaga, saya berada di kuching sarawak dan berapa modal yang di perlukan?

Reply

zaaba January 3, 2014 at 1:06 am

salam,

terima kasih atas emel.
sila cek inbox cik yer.

terima kasih

Reply

AZHARI B MOHAMED SHOAIP January 3, 2014 at 12:37 am

salam saya berminat jadi pengedar prod arab.macamana caranya.saya nak tau juga penerangan khasiat prod kapsul biji aprikot ,tunjuk langit,raja resdung,pecah beling,hempedu bumi,belalai gajah.v divass, terima kasih

Reply

zaaba January 3, 2014 at 1:01 am

salam,
terima kasih atas emel ya.
sila cek inbox yahoo tuan.
terima kasih yer.

Reply

Puan Melur January 8, 2014 at 3:30 am

Assalamualaikum.. saya berminat untuk menjadi rakan niaga. .bagaimana caranya, syukran.

Reply

zaaba January 10, 2014 at 10:34 pm

Assalam,

terima kasih kerana berminat menyertai kami.
sila cek inbox cek ya.

terima kasih :D

Reply

haslina January 14, 2014 at 3:53 pm

assalam..
Berapa modal untuk jd rakan niaga dan bagaimana caranya

Reply

zaaba January 15, 2014 at 6:23 am

salam,

terima kasih.
sila cek inbox ya :D

Reply

lea nazlea January 18, 2014 at 3:23 pm

salam tuan.mohon emailkn cara utk jd rakan niaga.
terima kasih.

Reply

zaaba January 18, 2014 at 3:32 pm

salam,

terima kasih atas emel.
sila cek inbox ya.

terima kasih

Reply

Azhar Razali January 22, 2014 at 1:14 pm

Salam En Zaa`ba bagaimana hendak menjadi rakan niaga
Terima Kasih.

Reply

zaaba January 24, 2014 at 11:20 am

salam,

Terima kasih atas emel.
sila cek inbox cek ya :D

Reply

zalina January 24, 2014 at 10:55 am

Salam tuan, saya berminat utk jadi rakan niaga…berapa modal n bagaimana caranya…

Reply

zaaba January 24, 2014 at 11:19 am

salam,

terima kasih atas emel.
sila cek inbox cik ya :D

Reply

azrina January 25, 2014 at 9:26 am

Saya berminat nak jadi rakan niaga kecil kecilan
Surirumah. Tolong email bagaimana caranya

Reply

zaaba January 25, 2014 at 11:24 am

Assalam,

Terima kasih atas emel.
Sila cek inbox puan ya :D

Reply

zamri b isa February 1, 2014 at 4:11 pm

Saya berminat nak jd rakan niaga..boleh tahu x berapa untuk berniaga secara kecil kecilan

Reply

zaaba February 2, 2014 at 3:47 am

Salam,

TErima kasih atas emel.
Sila cek inbox ya.

Reply

christina munji February 6, 2014 at 7:51 am

Salam tuan, saya ingin mengetahui dgn lebih lanjut utk jadi rakan niaga…berapa modal n bagaimana caranya.

Reply

zaaba February 6, 2014 at 8:06 am

Salam,

Terima kasih atas emel.
Sila cek inbox atau spam folder ya.

Reply

mdsaid February 9, 2014 at 1:33 am

Salam

Berminat untuk menjadi rakan niaga, bagaimana cara?

Reply

zaaba February 10, 2014 at 5:40 am

salam,

Terima kasih atas emel.
Mohon cek inbox atau spam folder ya.

Terima kasih

Reply

PUAN NORA February 10, 2014 at 5:37 am

berminat nak jadi dropship @ rakan niaga. macamana caranya ya?

Reply

zaaba February 10, 2014 at 5:39 am

salam,

Terima kasih atas emel.
Mohon cek inbox atau spam folder ya.

Terima kasih

Reply

Puan Ira February 19, 2014 at 5:15 am

salam, saya berminat utk jadi agen dropship @ rakan niaga.. blh bgtau mcm mana caranya ye..

Reply

zaaba February 19, 2014 at 7:35 am

Salam,

Telah di emel pada cik ya.
Sila rujuk inbox atau spam folder.

Terima kasih

Reply

shahrin February 26, 2014 at 8:11 am

Salam tuan, saya ingin mengetahui dgn lebih lanjut mengenai produk…macam mane pula kalau sy nak jadi dropshiper tuan.mohon pencerahan tuan..

saya amat memerlukan. terima kasih.

Reply

lia arshad March 1, 2014 at 5:10 am

Salam tuan.. berminat nk jd rakan dropship @ agen brp modalnya?

Reply

zaaba March 1, 2014 at 1:09 pm

salam,

Terima kasih atas emel.

sila rujuk inbox atau spam folder ya.

Reply

erma March 14, 2014 at 5:53 am

Sy berminat jd rakan niaga.pm

Reply

zaaba March 27, 2014 at 4:47 am

Salam,

sila rujuk inbox/spam folder ya.
terima kasih

Reply

Cik Aliana March 14, 2014 at 7:50 am

Salam,
Encik, saya dari JB. Berminat untuk jadi agen dropship. Sila inbox details & modal minima asap.

Terima kasih.

Reply

zaaba March 18, 2014 at 12:04 am

Salam,

Terima kasih.
Sila rujuk inbox/spam folder ya.

Reply

zaaba March 27, 2014 at 4:40 am

Salam,

sila rujuk inbox/spam folder ya.
terima kasih

Reply

nurul March 26, 2014 at 9:16 am

Salam tuan.. berminat nk jd rakan dropship @ agen brp modalnya?

Reply

zaaba March 27, 2014 at 4:37 am

Salam,

Terima kasih atas emel.
Rujuk inbox/spam folder ya.
tq

Reply

azmi shahrin March 30, 2014 at 2:13 pm

Salam…tlg email utk mjadi agent

Reply

zaaba March 30, 2014 at 2:31 pm

Salam,

Terima kasih atas emel.
Boleh cek emel di inbox/spam folder ya.tq

Reply

zue April 7, 2014 at 9:41 am

Salam tuan.. berminat nk jd rakan dropship @ agen brp modalnya?

Reply

zaaba April 7, 2014 at 11:40 am

salam.

Terima kasih.

Sila rujuk inbox/spam box ya.

Reply

siti ajar khalid April 22, 2014 at 12:13 am

saya berinat nk jd rakan niaga, bagaimana caranya? TQ

Reply

zaaba April 22, 2014 at 12:16 am

Terima kasih atas emel.

Sila rujuk inbox/spam folder ya.

terima kasih

Reply

liza kasim April 27, 2014 at 2:38 pm

Sy berminat utk menjadi ejen. Bagaimana cara nya?

Reply

zaaba April 28, 2014 at 1:16 am

Salam,

Terima kasih.
sila rujuk inbox/spam folder ya.

Reply

Rose May 25, 2014 at 12:00 pm

Assalamualaikum wbt. Saya berminat menjadi agent. Boleh sy tahu cara/syarat2nya. tq

Reply

zaaba May 26, 2014 at 1:58 am

Waalaikumussalam.

Terima kasih atas emel.
Sila cek inbox/spam folder ya.

atau emel niagadelima@gmail.com
atau sms/whatsapp 0192642500

Reply

Zhafir Herbs June 21, 2014 at 10:29 am

Salam’alaikum tuan..

Berapa modal untuk menjadi pengedar ye? Berminat dengan produk Kapsul Biji Aprikot.

Terima kasih. :)

Reply

zaaba June 21, 2014 at 1:48 pm

waalaikumussalam,

Terima kasih atas emel.
sila cek inbox/spam folder tuan ya.

Reply

Leave a Comment